Aktualnie znajdujesz się na:

WHIH nagrodzony podczas gali „The Future of Emerging Europe Summit & Awards” w Brukseli!

23 czerwca podczas odbywającego się w Brukseli wydarzenia „Future of Emerging Europe Summit & Awards” przyznane zostały nagrody dla najlepszych inicjatyw roku 2021 w Europie Środkowo-Wschodniej. Wśród nagrodzonych inicjatyw znalazł się również Warsaw Health Innovation Hub.

The Future of Emerging Europe Awards przyznawane są co roku najlepszym inicjatywom, projektom i liderom z Europy Środkowo-Wschodniej. W tegorocznej edycji wśród najlepszych inicjatyw roku w kategorii „Zdrowie i Opieka” (Health and Social Care) znalazł się Warsaw Health Innovation Hub, zajmując drugie miejsce.

Jak napisano w uzasadnieniu, WHIH został wyróżniony za „przyczynianie się do rozwoju rozwiązań technologicznych i prawnych poprawiających stan zdrowia pacjentów i zwiększających efektywność polskiego systemu ochrony zdrowia, przy jednoczesnym zbliżeniu podmiotów gospodarczych, publicznych i naukowych”. Nagrodę odebrał Balazs Furjes, Managing Director, EIT Health InnoStars. EIT Health jest jednym z wiodących partnerów WHIH.

Fot. Mariusz Szachowski / Emerging Europe

Opcje strony

do góry